Get Adobe Flash player
Strona główna Wiadomości Wigilia

SZKOLNA WIGILIA

Na początek wysłuchaliśmy piosenki Pada śnieg, aby ulec czarowi uroczystości szkolnej wigilii. Chwile refleksji towarzyszyły wszystkim: przybyłym gościom, nauczycielom, pracownikom oraz uczniom podczas oglądania współczesnych scen, rozgrywających się w Wigilię Bożego Narodzenia. O dwoje nastolatków walczyły siły dobra i zła. Zośka i jej przyjaciel nie mogą pogodzić się z komercjalizacją tych wyjątkowych świąt. Motywem przewodnim przedstawienia były słowa wypowiedziane przez jedną z bohaterek: Nigdy nie jest za późno, żeby w nocy Twojego życia rozbłysło światło gwiazdy betlejemskiej.

Następnie wysłuchaliśmy koncertu kolęd, na który złożyły się radosne pieśni o Narodzeniu Pańskim takie jak: Mario, czy Ty wiesz?, Noel, Trzej królowie, Cóż to za dziecię?, Gore gwiazda Jezusowi, Oto o północy.

Wszyscy byliśmy zachwyceni grą aktorów z klasy IIIB, umiejętnościami wokalnymi śpiewających, a także dekoracją.

Życzenia świąteczne złożyli obecnym Pan Wójt, Ksiądz Proboszcz, Pani Dyrektor oraz Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego.

Galeria zdjęć do obejrzenia tutaj...